O nas

Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej – znajdziemy go!

Marka Dubaicars której właścicielem jest KPAuotomotive powstała z myślą o klientach oczekujących kompleksowych wysokiej jakości usług importu samochodów z Krajów Arabskich. Zdajemy sobie sprawę z jaki dużym ryzykiem i zawiłością obarczone są transakcję związane z importem samochodów z tak odległych rejonów świata.

Nasi pracownicy na miejscu i wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyeliminować czynnik ryzyka i zapewnić bezpieczeństwo transakcji.  Każdego z naszych klientów postrzegamy jako partnera biznesowego, podejmowane przez nas decyzje nigdy nie są mechaniczne. Wynikają z indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Sprawdzony partner w biznesie

Najpierw słuchamy Klienta identyfikujemy jego potrzeby, żeby kolejno dostarczyć mu: 10% więcej, 20% szybciej, 30% taniej niż konkurencja. Wymaga to od nas ciężkiej pracy – gwarantuje zadowolenie Klientów. Wiemy że sukces naszych Klientów to sukces naszej firmy.

  • Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów.
  • Nasza współpracę zawsze cechuje 100% zaangażowania.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo i pełną transparentność.
  • Służymy naszą wiedzą  i doświadczeniem.
0

Lat w

branży

0 %
Bezpieczeństwa
0 %
Zadowolenia
0 %
Zaangażowania
Sprowadzimy dla Ciebie samochód z Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Załatwimy wszelkie formalności zapewniając bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług!
Copyright © 2021. All rights reserved.